Akcesoria dla najmłodszych
Friday January 18th 2019

Wyprawka dla noworodka

Kiedy na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny, przyszli rodzice zazwyczaj wpadają w prawdziwy szał zakupów, nie wiedząc, jakie przedmioty mogą okazać się naprawdę przydatne. Bez kilku z nich naprawdę ciężko się obyć.

Pościel niemowlęca
Jest bardzo ważna, bowiem to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za spokojny sen małego człowieka. Dlatego należy wybierać pościel wykonaną z przewiewnych, naturalnych materiałów, które posiadają wszelkie niezbędne atesty. Pościel wykonana ze sztucznych materiałów może niepotrzebnie przegrzewać maluszka, prowadzić do pocenia się jego delikatnej skóry i być powodem nocnego niepokoju.

Obecnie produkowana pościel niemowlęca często jest sprzedawana w komplecie z ochraniaczami do łóżeczka. Dzięki nim niemowlę nie zrobi sobie krzywdy, uderzając o twarde szczebelki łóżeczka.

Ubranka dla niemowlaka
Ubrania w najmniejszych rozmiarach są tak rozczulające, że przyszli rodzice często kupują ich dziesiątki, jeśli nie setki. Tymczasem okazuje się, że maluchy tak często przybierają na wadze, że większości z nich nie zdążą nawet założyć.

Dlatego ubranka w najmniejszych rozmiarach należy kupować z głową, skupiając się na tym, co tak naprawdę jest potrzebne. Kilka sztuk odzieży z każdego rodzaju zupełnie wystarczy na początek. Przy okazji zakupów można oczywiście kupić więcej ubrań, jednak warto wybierać przyszłościowo nieco większe rozmiary – na kolejne miesiące życia malucha.

Related Tags:

More from category

Wybieramy buciki niemowlęce

Buty to element ubioru, na którego kupowanie rodzice skarżą się najbardziej. Rzeczywiście bardzo często jest to [Read More]

Czym bawi się niemowlę?

Zazwyczaj wraz z pojawieniem się małego dziecka, w domu pojawiają się różnego rodzaju zabawki. Warto pamiętać, [Read More]

Chusta elastyczna i jej zalety

Rodzicielstwo bliskości to aktualny trend, który nie wynika jedynie z tymczasowej, nietrwałej mody, ale również z [Read More]

Interesting Sites

    Archives